E-INFRA

Inginer PRAM si Mentenanta

Electrogrup SA - Cluj-Napoca, Romania - Full Time

E-INFRA este unul dintre cele mai puternice grupuri romanesti, cu o activitate de peste 27 de ani. Prin intermediul companiilor parte a grupului, E-INFRA activează in arii precum infrastructura energetica, de telecomunicatii si civila, fiind, de asemenea, prezent si in domenii cheie ca productia de energie si energie verde, distributia de energie si gaze naturale sau telecomunicatii. Grupul reuneste activitatile Electrogrup, Nova Power & Gas, Netcity, Direct One și Wesee, companii active in domeniul proiectelor de infrastructura energetica şi de telecomunicatii. Alaturi de acestea, E-INFRA s-a dezvoltat constant si numara astazi peste 1300 de angajati.

In momentul de fata cautam un Inginer PRAM si Mentenanta care sa se alature companiei Electrogrup, parte din grupul E-INFRA.

Responsabilitati
  • Verificarea fiselor tehnice aferente circuitelor secundare si participarea la avizarea proiectului
  • Solicita si se asigura ca detine dosarul complet necesar inceperii executiei lucrailor de pe santier
  • Intocmeste necesarul general cu echipamentele si materialele principale necesare desfasurarii lucrarilor
  • Programeaza lucrarile in baza graficul de executie si urmareste saptamanal planificarea lucrarilor tinand cont de etapele de executie, resurse si acceptarea programelor de lucrari
  • Estimeaza costurile privind lucrarile de circuite secundare de la licitatii, analizeaza fezabilitatea proiectului in functie de gradul de incarcare al resurselor si in functie de buget
  • Raspunde de functionarea in conditii optime din punct de vedere tehnic, a tuturor echipamentelor alocate
  • Colaboreaza eficient cu echipele de tehnicieni/electricieni
  • Supervizeaza interventiile si reparatiile de natura electrica

Cerinte
  • Studii superioare in domeniul constructiilor (inginerie civila, cai ferate, drumuri si poduri)
  • Experienta dovedita de minim 4 ani ca inginer constructor, inginer santier
  • Foarte bune abilitati de comunicare
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitate la deplasari

Beneficii
  • Salariu motivant
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati)
  • Bonusuri de performanta
Apply: Inginer PRAM si Mentenanta
* Required fields
First name*
Last name*
Email address*
Location
Phone number*
Resume*

Attach resume as .pdf, .doc, .docx, .odt, .txt, or .rtf (limit 5MB) or paste resume

Paste your resume here or attach resume file

Human Check*