E-INFRA

Coordonator Productie Constructii

Electrogrup SA - Bucuresti, Romania - Full Time

E-INFRA este unul dintre cele mai puternice grupuri romanesti, cu o activitate de peste 27 de ani. Prin intermediul companiilor parte a grupului, E-INFRA activează in arii precum infrastructura energetica, de telecomunicatii si civila, fiind, de asemenea, prezent si in domenii cheie ca productia de energie si energie verde, distributia de energie si gaze naturale sau telecomunicatii. Grupul reuneste activitatile Electrogrup, Nova Power & Gas, Netcity, Direct One și Wesee, companii active in domeniul proiectelor de infrastructura energetica şi de telecomunicatii. Alaturi de acestea, E-INFRA s-a dezvoltat constant si numara astazi peste 1300 de angajati.

In momentul de fata cautam un nou coleg pentru pozitia de Coordonator Productie Construcții, care sa se alature companiei Electrogrup, parte din grupul E-INFRA.

Responsabilitati:

  • Planifica, coordoneaza si urmareste activitatea echipei de implementare / productie alocata
  • Urmareste dimensionarea departamentului din subordine in conformitate cu volumul de lucrari curente si prognozate
  • Urmareste si asigura resurele umane necesare pentru desfasurarea lucrarilor cu profil constructii civile la termenele si calitatea stabilite prin specificatiile contractuale
  • Intocmeste pontaje si cererii de concedii, pentru personalul din subordine, in platformele software  utilizate in cadrul companiei
  • Cunoaste, propune si asigura pregatirea tehnica, dezvoltarea profesionala si autorizarea personalului din subordine, adecvate cu activitatile curente si prognozate ale departamentelor din subordine; Se implica in identificarea nevoilor de dezvoltare a membrilor echipei si propunerea de solutii, impreuna cu departamentul HR
  • Verifica si impune respectarea legislatiei în vigoare, în activitatea societatii
Cerinte:
  • Minim studii medii in domeniu tehnic constructii
  • Minim 5 ani experienta intr-o pozitie similara in cadrul unui departament de logistica/productie constructii
  • Abilitati foarte bune de comunicare si coordonare

Beneficii:

  • Salariu motivant, tichete de masa si bonusuri de performanta
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii
Apply: Coordonator Productie Constructii
* Required fields
First name*
Last name*
Email address*
Location
Phone number*
Resume*

Attach resume as .pdf, .doc, .docx, .odt, .txt, or .rtf (limit 5MB) or paste resume

Paste your resume here or attach resume file

Human Check*