Responsabil Planificare si Urmarire Productie

Cluj-Napoca, Romania
Full Time
Electrogrup SA
Mid Level

E-INFRA este unul dintre cele mai puternice grupuri romanesti, cu o activitate de peste 27 ani. Prin intermediul companiilor parte a grupului, E-INFRA activeaza in arii precum infrastructura energetica, de telecomunicatii si civila, fiind, de asemenea, prezent si in domenii cheie ca productia de energie si energie verde, distributia de energie si gaze naturale sau telecomunicatii. Grupul reuneste activitatile Electrogrup, Nova Power&Gas, Netcity, Direct One si Wesee, companii active in domeniul proiectelor de infrastructura energetica si de telecomunicatii. Alaturi de acestea, E-INFRA s-a dezvoltat constant si numara astazi peste 1300 de angajati.

In momentul de fata cautam un Responsabil Planificare si Urmarire Productie care sa se alature companiei Electrogrup, parte din grupul E-INFRA.

Responsabilitati
  • Crearea elementelor SDA si a proiectelor in sistem, in baza comenzilor sau contractelor incheiate
  • Supervizarea conform procedurilor a stadiului de realizare a elementelor SDA si proiectelor existente
  • Planificarea costurilor la nivel de elemente SDA si proiecte in sistem
  • Intocmeste situatii de lucrari in sistemele specifice in vederea facturarii
  • Validarea listei de materiale si a fisei tehnologice pentru produsele finite
  • Rulare calcul cost produs finit si verificarea materialelor din componenta produsului finit daca sunt corect introduse in sistem

Cerinte
  • Diploma de studii superioare in domeniul economic sau energetic
  • Cunostinte de MS Office: Outlook, Excel
  • Experienta in programe de gestiune
  • Abilitati excelente de comunicare si colaborare in echipa
  • Atitudine proactiva, atentie la detalii si abilitati de rezolvare a problemelor
  • Limba engleza nivel mediu

Beneficii
  • Schema de salarizare axata pe rasplatirea performantei
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati, bonusuri de performanta)

Required*
We've received your resume. Click here to update it.
Attach resume as .pdf, .doc, .docx, .odt, .txt, or .rtf (limit 5MB) or Paste resume

Paste your resume here or Attach resume file

Human Check*